Vergeestelijking van het Overdrachtsstoffensysteem (VO) – Geestneurosociologisch Onderwijs (ÆnsbegGO) – SNS

Het ongekende Tachyonale Systeem der neurotransmitters is eindelijk cellulair geïntegreerd waardoor het vergeestelijkte lichaam haar wederkerigheidsacties kan leren oriënteren in functie van de nieuwverworven en de nieuwteverwerven bioregeneratieve en sociobioregeneratieve heldertastende mogelijkheden. Een nieuw idealistisch Sociaalweten.

De Hemelwerk(st)ers

Æoneurosociobiomonie ea.

pierre.vleminckx1960@gmail.com 0032(0)33453775

Kloosterstraat 55 2880 Bornem Klein-Brabant België

Geestneurotransmittersstroomkundige Kring Labyrint

Hier is de cellulaire integratie van in dit geval de mysterieuze Kosmoneurosynthesis van onze Hersenbalk essentieel om de primordiale toedracht te kunnen begrijpen van het ongekende verloren kennissysteem van ons donker Oeratoom dat zich vervolgens in de psychofarmaca totaalhiërarchisch vervolmaakte. Een nieuwe spectaculaire doorbraak in de oorzakelijke ontmanteling van het immense Volkslijden.

Via de ontmanteling van de Primordiale Liposomale Ladder zullen weer vele (neurologische) syndromen oorzaakstechnisch en energetisch•inzichtelijk kunnen bijgestaan worden.